Pasuri e patundshme Physis

Pasuritë e patundshme luksoze nga Physis nuk janë një ikje nga jeta e përditshme. Shtë kthimi në një jetë të jetuar mirë. Aty ku luksi i thyer takon lirinë e parregulluar. Shtëpi për tu lidhur me diçka më të madhe se vetja. Një strehë për të guximshmit, krijues dhe enigmatik. Pasionant dhe kureshtar pafund. Shikoni portofolin tonë me një zemër të hapur dhe lëreni të ndryshuar përgjithmonë.

Kjo është pronë me një qëllim. Në Destinacione me kuptim. Ky është Physis Realty.

Physis vazhdon të krijojë terren të ri në pasuri të patundshme luksoze tregtare me vende ekskluzive për zhvillime madhështore jashtë planit, duke udhëhequr hotele, jahte dhe marina

Te paraqitura
Vila luksoze moderne në El Paraiso

Vila luksoze moderne në El Paraiso

 • $ 5,152,700
 • Numri i krevateve: 5
 • Baths: 5
 • 5780 m2
Te paraqitura
Vilë mahnitëse me pamje të pamposhtur të detit në Marbella 3,638,268 dollarë

Vilë mahnitëse me pamje të pamposhtur të detit në Marbella

 • $ 3,638,268
 • Numri i krevateve: 6
 • Baths: 5
 • 714 m2
Te paraqitura
Vila Istan 4,790,387 dollarë

Vila Istan

 • $ 4,790,387
 • Numri i krevateve: 5
 • Baths: 6
 • 513 m2
Te paraqitura
Vila luksoze Sierra Blanca 10,908,742 XNUMX XNUMX dollarë

Vila luksoze Sierra Blanca

 • $ 10,908,742
 • Numri i krevateve: 6
 • Baths: 7
 • 1728 m2
Te paraqitura
La Quinta Villa 7,822,277 dollarë

La Quinta Villa

 • $ 7,822,277
 • Numri i krevateve: 6
 • Baths: 6
 • 867 m2
Te paraqitura
Suitë mahnitëse me 7 dhoma gjumi 8,483,230 dollarë

Mahnitëse Suite 7 Dhoma gjumi

 • $ 8,483,230
 • Numri i krevateve: 7
 • Baths: 9
 • 2008 m2
Te paraqitura
Pronë karizmatike në Marbella 7,215,899 dollarë

Pronë Karizmatike Në Marbella

 • $ 7,215,899
 • Numri i krevateve: 7
 • Baths: 6
 • 931 m2
Te paraqitura
Vila klasike me pamje nga deti në Sierra Blanca 3,274,441 dollarë

Vila klasike me pamje nga deti në Sierra Blanca

 • $ 3,274,441
 • Numri i krevateve: 5
 • Baths: 6
 • 627 m2
Te paraqitura
Vilë madhështore me kopshte fitues të çmimeve në Marbella 12,066,924 dollarë

Vilë madhështore me kopshte fitues të çmimeve në Marbella

 • $ 12,066,924
 • Numri i krevateve: 5
 • Baths: 6
 • 1232 m2
Te paraqitura
Villa spektakolare San Pedro De Alcantara 7,215,899 dollarë

Villa spektakolare San Pedro De Alcantara

 • $ 7,215,899
 • Numri i krevateve: 6
 • Baths: 6
 • 1322 m2
Te paraqitura
Vila bashkëkohore Los Flamingos 4,062,733 dollarë

Vila bashkëkohore Los Flamingos

 • $ 4,062,733
 • Numri i krevateve: 5
 • Baths: 7
 • 557 m2
Te paraqitura
V-House Kryevepër Moderne 7,155,261 dollarë

Kryevepër Moderne e Shtëpisë V

 • $ 7,155,261
 • Numri i krevateve: 8
 • Baths: 8
 • 1504 m2
Te paraqitura
Apartamenti Marenostrum 4,475,070 dollarë

Apartament Marenostrum

 • $ 4,475,070
 • Numri i krevateve: 3
 • Baths: 3
 • 229 m2
Te paraqitura
Rezidencë në Cascada De Camojan 8,428,655 dollarë

Rezidencë në Cascada De Camojan

 • $ 8,428,655
 • Numri i krevateve: 7
 • Baths: 9
 • 1174 m2
Te paraqitura
Vila Ikonike Art Deco e Marbella 14,413,742 dollarë

Villa ikonike Art Deco e Marbella

 • $ 14,413,742
 • Numri i krevateve: 6
 • Baths: 6
 • 1750 m2

Portier
Blerja Shitja. Investimi

Me një rrjet të lulëzuar të ekspertëve, ndikuesve dhe pionierëve, të qenit klient i Physis hap dyert për shumë mundësi. Një depërtim i fuqishëm, lidhje të gjera dhe një kuptim i thelluar makro i të gjithë tregjeve tona. Physis është një sekser luksoz i mbështetur nga një traditë e njohur e shërbimit. Ne ndërtojmë marrëdhënie përmes traditave personale dhe arritshmërisë së botës së vjetër.


Çmimet e Revistave të Investimeve të Pronave Luksoze (2019)

 Më i mirë

sekser

2019

Fituese

 Jashtë Tregut

Agjencia e

Viti

Fituese

Emiratet e Bashkuara Arabe: Dubai Qendra Ndërkombëtare Financiare
Marketingu global: Birmingham, Angli
Marbella
: Av Príncipe Alfonso de Hohenlohe, Marbella, Spanjë. 29602
Barcelona: Avinguda Diagonal, 622, 08028 Barcelona, ​​Spanjë
Pasuri të patundshme ndërkombëtare: [email mbrojtur]

Të drejtat e autorit © 2020 Pasuri e patundshme Physis. Të gjitha të drejtat e rezervuara. | Kushtet e Përdorimit | Politika e Privatësisë

Facebook    Vkontakte      LinkedIn    Instagram    Pinterest    YouTube

Krahasoni listat

krahasim