Имотот на Физи

Луксузната недвижност од Физис не е бегство од секојдневниот живот. Тоа е враќање во животот што го живееше добро. Каде што солиден луксуз исполнува нерегулирана слобода. Домови за да се поврзете со нешто поголемо од себе. Засолниште за смелиот, креативен и енигматичен. Бескрајно страствениот и curубопитен. Погледнете го нашето портфолио со отворено срце и оставете засекогаш изменето.

Ова е имот со намена. Во Дестинации со значење. Ова е Физил Имотот.

Физис продолжува да создава нови основи во комерцијалните луксузни недвижнини со ексклузивни локации за прекрасни случувања надвор од планот, водечки хотели, јахти и марини

Специјални
Модерна луксузна вила во Ел Параизо

Модерна луксузна вила во Ел Параизо

 • $ 5,152,700
 • Кревети: 5
 • Бањи: 5
 • 5780 m2
Специјални
Вила Истан 4,790,387 американски долари

Вила Истан

 • $ 4,790,387
 • Кревети: 5
 • Бањи: 6
 • 513 m2
Специјални
Луксузна вила Сиера Бланка 10,908,742 долари

Луксузна вила во Сиера Бланка

 • $ 10,908,742
 • Кревети: 6
 • Бањи: 7
 • 1728 m2
Специјални
Вила Ла Квинта 7,822,277 долари

Вила Ла Квинта

 • $ 7,822,277
 • Кревети: 6
 • Бањи: 6
 • 867 m2
Специјални
Зачудувачки апартман со 7 спални 8,483,230 американски долари

Зачудувачки апартман со 7 спални соби

 • $ 8,483,230
 • Кревети: 7
 • Бањи: 9
 • 2008 m2
Специјални
Харизматичен имот во Марбела 7,215,899 XNUMX XNUMX американски долари

Харизматичен имот во Марбела

 • $ 7,215,899
 • Кревети: 7
 • Бањи: 6
 • 931 m2
Специјални
Класична вила со поглед на море во Сиера Бланка 3,274,441 долари
Специјални
Величествена вила со наградувани градини во Марбела 12,066,924 долари
Специјални
Спектакуларна вила Сан Педро Де Алкантара 7,215,899 УСД
Специјални
Современа вила Лос Фламингос 4,062,733 долари

Современа вила Лос Фламингос

 • $ 4,062,733
 • Кревети: 5
 • Бањи: 7
 • 557 m2
Специјални
V-House Модерно ремек-дело 7,155,261 долари

V-House модерно ремек-дело

 • $ 7,155,261
 • Кревети: 8
 • Бањи: 8
 • 1504 m2
Специјални
Стан во Маренострум 4,475,070 долари

Апартман Маренострум

 • $ 4,475,070
 • Кревети: 3
 • Бањи: 3
 • 229 m2
Специјални
Двор во Каскада Де Камојан 8,428,655 американски долари

Двор во Каскада Де Камојан

 • $ 8,428,655
 • Кревети: 7
 • Бањи: 9
 • 1174 m2
Специјални
Иконична арт деко вила на Марбела 14,413,742 американски долари

Иконична арт деко вила на Марбела

 • $ 14,413,742
 • Кревети: 6
 • Бањи: 6
 • 1750 m2

Консиерж
Купување Продажба. Инвестирање

Со просперитетна мрежа на експерти, влијатели и пионери, да се биде клиент на Физис отвора врати за многу можности. Моќен увид, обемни врски и длабинско макро разбирање за сите наши пазари. Физис е луксузен реактор, поткрепен со реномирана традиција на услуга. Ние градиме односи преку старите светски лични традиции и достапност.


Награди за списанија за инвеститори во луксузен имот (2019)

 најдобрите

Realtor

2019

ПОБЕДНИК

 Вон-пазар

Агенција на

Година

ПОБЕДНИК

ОАЕ: Дубаи Меѓународниот финансиски центар
Глобален маркетинг: Бирмингем, Велика Британија
Марбела
: Ав. Принсипе Алфонсо де Хоенлохе, Марбеlaа, Шпанија. 29602 година
Барселона: Avinguda Diagonal, 622, 08028 Барселона, Шпанија
Меѓународен недвижен имот: [заштитена по е-пошта]

Авторски права © 2020 Имотот на Физи. Сите права се задржани. | Услови на употреба | Приватност

Споредете ги списоците

Споредба